Centrum testowe skrzydeł Dudek Paragliders

Centrum testowe skrzydeł Dudek Paragliders

dudek cabrio of

Posiadamy wszystkie modele paralotni Dudek Paragliders w naszym Centrum Testowym Paraelement

Jako jedyny dystrybutor w kraju posiadamy na miejscu większość rozmiarów paralotni samostatecznych Dudek Paragldiers.

Oferujemy fachowe doradztwo oraz pełne wsprarcie techniczne doświadczonych pilotów, instruktorów i mechaników. Zapewniamy dopasowanie paralotni do sprzętu posiadanego przez pilota.

paralotnia dudek universal fire michal szewczyk
latanie wilanow pow poludniowa obwodnica warszawy fb

Dudek Solo

Świetna paralotnia samostateczna do lotów rekreacyjnych. Bardzo łatwo wstaje, jest przyjemna i bezpieczna. Doskonała dla pilotów średniozaawansowanych i takich, którzy chcą odczuwać radość z latania.

Dudek Solo

Dudek Universal 1.1

Najnowsza wersja popularnej paralotni samostatecznej, która doskonale sprawdzi się również w lotach swobodnych. Universal to doskonały wstęp do bardziej wymagających konstrukcji.

Dudek Universal 1.1

paralotnia dudek universal fire michal szewczyk

Dudek Report’Air

Jeśli masz już pewne doświadczenie, a Twoja paralotnia jest zbyt wolna lub odwrotnie – zbyt gwałtowna – powinieneś rozważyć ReportAira. To szybkie, zwinne, ale stabilne skrzydło przeznaczone dla dobrych pilotów szukających stabilnej konstrukcji.

Dudek Report’Air

Dudek Nucleon XX

Szukasz zwinnej, ambitnej paralotni sportowej, która jest łatwiejsza w pilotażu od swoich wyczynowych braci, ale oferuje prawie takie same osiągi – Nucleon XX jest dla Ciebie. To skrzydło które dla setek ambitnych pilotów jest idealne.

Dudek Nucleon XX

nucleon xx fire
Hadron

Dudek Hadron 3

Oczekujesz świetnych osiągów przy zachowaniu dużego marginesu bezpieczeństwa? Hadron 3 to wyczynowe skrzydło, o doskonałych właściwościach, jednocześnie zapewniające bezpieczeństwo na niespotykanym w tej klasie poziomie.

Dudek Hadron 3

Dudek DriftAir

Paralotnia free-stylowa o dużych możliwościach slalomowych. Wysoka prędkość w połączeniu z bezpieczeństwem i fabrycznie zamontowanym systemie PA. Jeśli masz umiejętności i chcesz ostro polatać – zainteresuj się DriftAire-m.

Dudek DriftAir

dudek drift air
Dudek Warp - najszybsza na świecie paralotnia PPG

Dudek Warp

Ścigasz się w zawodach klasycznych lub szukasz najwyższej prędkości? Inne paralotnie Ci nie wystarczają? Warp jest doskonałą propozycją dla najbardziej ambitnych.

Dudek Warp

Dudek Cabrio

Chcesz dzielić radość latania z innymi? Cabrio to skrzydło, które odmieniło latanie tandemowe. Jest przyjemne i łatwe jak Solo, świetnie sprawdza się w codziennym lataniu tandemem lub dużą trajką pojedyczną.

Dudek Cabrio

dudek cabrio of
dudek boson tandem

Dudek Boson

Wyczynowy tandem PPG, który jest prawdopodobnie najszybszą tego typu paralotnią. Świetnie zakręca, ma seryjnie 2D, trymery i speed-system. Wyjątkowe osiągi dla najbardziej wymagających i doświadczonych pilotów

Dudek Boson