Zarezerwuj termin

lotu motoparalotnią w tandemie

Rezerwacje są już dostępne  – zapisz się na lot już dziś

Lot możesz zarezerwować bezpośrednio na naszej stronie (poniżej) bez konieczności dzwonienia. Nie rezerwujemy lotów telefonicznie.

Rezerwacje są możliwe z 30-40 dniowym wyprzedzeniem. Często dodajemy nowe terminy lotów. Prosimy obserwować stronę.

Uwaga: jeśli chcesz latać w Wilanowie – wybierz Wilanów, jeśli w Nadarzynie – wybierz usługę Nadarzyn. Jeśli nie ma dostępnego lotu w danej lokalizacji – prosimy o wejście na tą stronę za kilka dni. Loty dodajemy sukcesywnie w zależności od możliwości ich wykonania. Wszystkie kupony są ważne zarówno w Nadarzynie, jak i Wilanowie.

 

Wszystkie rezerwacje odbywają się przez tą stronę. Nie mamy możliwości rezerwacji telefonicznych.

Bardzo prosimy o przeczytanie poniższych informacji:

Akceptujemy wyłącznie kupony ważne w dniu lotu. Nie mamy możliwości akceptacji kuponów przeterminowanych. Istnieje możliwość odpłatnego przedłużenia ważności kuponu: ważny kupon można przedłużyć o 12 miesięcy za 49 PLN za osobę. W tym celu należy do nas wysłać lub dostarczyć kupon – wystarczy wersja elektroniczna (dobrej jakości zdjęcie całego kuponu lub jego skan). Należy wykonać przelew 49PLN za osobę na nasze konto.

Jeśli Twój kupon traci wkrótce ważność – prosimy o szybką rezerwację lub odpłatne przedłużenie kuponu zgodnie z powyższymi warunkami.

Proszę dokładnie wpisać w odpowiednie rubryki kod kuponu i jeśli na danym kuponie znajduje się numer tzw. kod kreskowy – proszę go koniecznie wpisać. Jeśli na kuponie znajduje się “Kod zabezpieczający” – proszę go również wpisać. Bez tych danych rezerwacje mogą zostać usunięte.

Na lot proszę przynieść wydrukowany, ważny, kupon. Bez tego pilot nie wykona lotu. Proszę zabrać ze sobą dowód osobisty.

Prosimy o podawanie aktualnych danych kontaktowych – adresu email i numeru telefonu komórkowego – są nam niezbędne do kontaktu w przypadku odwołania lotu z powodu np. złej pogody.
Loty odbywają się w Warszawie – ul. Pałacowa róg Wiedeńskiej (Wilanów), Młochowie (koło Nadarzyna).

Prosimy o rezerwację tylko jednego terminu. W przypadku wybrania więcej niż jednego terminu rezerwacje będą usuwane. System pokazuje aktualnie dostępne terminy lotów, bierze pod uwagę zajęte i niedostępne terminy, więc nie ma konieczności dzwonienia do nas i pytania o inne dostępne terminy. Nawet jeśli po rezerwacji nadal są wolne terminy na tą samą godzinę – wszystko jest w porządku. Często lata kilku pilotów na raz.

Jeśli mają Państwo problem z rezerwacją (system nie przechodzi dalej) prosimy o usunięcie plików cookies z przeglądarki. Regularnie sprawdzamy prawidłowość działania systemu.

 

Loading...

Informacje na temat pogody i odwoływania lotów.