Naszą firmę Tworzą ludzie, którzy z pasją wytyczają trendy na rynku. To właśnie ich wiedza, fachowość i doświadczenie pozwalają na tworzenie najlepszych produktów i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Paraelement przywiązuje dużą wagę do wysokich kompetencji swoich pracowników. Nie jesteśmy anonimowi. Poznajmy się. Dzięki temu łatwiej będzie nam rozpocząć współpracę.

Załoga Paraelement – jesteśmy firmą, która stawia na najbardziej wartościowych ludzi.

latanie paraelement thor

 

Krzysztof Romicki

Instruktor, pilot tandemowy, mechanik

Pilot paralotniowy od 1999 roku, 6-krotny Mistrz Polski, 8-krotny złoty medalista Mistrzostw Świata, złoty medalista Mistrzostw Europy, pilot tandemowy, instruktor z 15 letnim doświadczeniem. Aktualny Rekordzista Świata w przelocie otwartym. Posiada uprawnienia (Świadectwo Kwalifikacji) mechanika poświadczenia obsługi paralotni i motoparalotni. Założyciel i właściciel firmy Paraelement.

Członek Kadry Narodowej nieprzerwanie w latach 2004-2020

andrzej kalestyński

 

Andrzej Kalestyński

Instruktor, pilot tandemowy, mechanik

Jeden z najbardziej doświadczonych pilotów tandemowych w Polsce, fascynuje się lataniem i technologiami lotniczymi. Doświadczony mechanik. Posiada uprawnienia (Świadectwo Kwalifikacji) mechanika poświadczenia obsługi paralotni i motoparalotni.

Członek Kadry Narodowej 2015, 2016 i 2017 w klasie PL2 (tandemy – wózki 2-osobowe) i PL1 (wózki 1-osobowe)

darek x

Dariusz Brzostowicz

Pilot tandemowy, mechanik

Darek jest jednym z najbardziej doświadczonych pilotów tandemowych w Polsce. Uwielbia długie przeloty – wielogodzinne loty są dla niego niemal codziennością. W naszej firmie jest kierownikiem serwisu. Posiada uprawnienia (Świadectwo Kwalifikacji) mechanika poświadczenia obsługi paralotni i motoparalotni. Złoty medalista Mistrzostw Świata.

Członek Kadry Narodowej 2016-2020 w klasie PL2 (tandemy / wózki 2-osobowe) oraz PL1 (wózki 1-osobowe).

wozek ppg paraelement cargo

 

Zbigniew Bujalski

Design i produkcja

Zbyszek rozpoczął swoją przygodę z lataniem 25 lat temu. Wkrótce kupił swój pierwszy napęd i zrezygnował z niego po kilku dniach, bo dla niego wibracje są nieakceptowalne. Od tego czasu tworzy wózki i napędy, które są wygodne, ciche i mają najmniejsze wibracje. Posiada uprawnienia (Świadectwo Kwalifikacji) mechanika poświadczenia obsługi paralotni i motoparalotni. Fascynuje się nowymi technologiami i wszystkim co związane z elektrycznymi napędami.

szkolppggs

 

Paweł Ścieranka

Pilot tandemowy, mechanik

Paweł lata na paralotni we wszystkich odmianach – z napędem, na wózku i swobodnie. Świetnie jeździ na nartach, dzięki czemu łatwo mu było zacząć swoją przygodę z jeszcze innymi odmianami latania – speed-ridingiem i speed-flyingiem. Zaraził się również nowym sportem – snow glidingiem. Posiada uprawnienia (Świadectwo Kwalifikacji) mechanika poświadczenia obsługi paralotni i motoparalotni. W przeszłości był kierownikiem budowy największych inwestycji związanych z mostami, m.in. Mostu Świętokrzyskiego w Warszawie.